این وبلاگ گاهی به روز می شود دوستان!

سلام؛

نیاز به یک فضای تازه برای نوشتن داشتم!

:::


/ 17 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طه

سلام من قاتل ندا اقا سلطان هستم .

بیژن آریا Bijan Ariya

درود بر گرامی همدل. مشکلی پیش آمده...نه برای من...برای پرشین بلاگ و در نهایت برای بلاگ و بلاگ نویسی در ایران. اگر دوست داشتی بدانی چه شده به وبلاگ من بیا. شادوپیروزباشی. بدرود.

بهنامترین

وبلاگ اکرنه(مهدی بترابی) بعد از غریب به 40 روز( از 20 تیر ماه 88 تا 31 مرداد ماه 88) با پست حضرت رمضان به روز شد. شما نیز میتوانید در آدرسhttp://akrane.persianblog.ir/ به ایشان خوش آمد بگویید. بهنامترین--یکی از خوانندگان وبلاگ ایشان

رنج و گنج

اين گاهي هنوز نرسيده وقتش؟؟؟؟؟؟؟[عصبانی]

طلیعه

فاطمه جان امیدوارم سال خوبی داشته باشی در کنار عباس و بچه های گلت [گل]

حمید

دوست عزیز سلام حضور شما وب خیلی مقبولی داری مطالب خیلی جالب دیدنی وخواندنی به وب قشنگ خود گنجانیده اید خیلی مقبول است موفق باشی دوست گرامی اگر موافق با تبادل لینک هستی مرا بنام از دیار بادغیس لینک کنید سپس در قسمت نظرات وبلاگ من مرا آگاه سازید و به هر نام که میخواستید وبلاگ ویا وبسایت شما لینک میکنم موفق باشی در تمام عرصه های زنده گی خویش .

حسن

فراخوان جشنواره عکس سایه از علاقمندان دعوت می شود تا تاریخ پنجم اسفند 1389 عکس های خود از سایه را به این ایمیل melmedas@gmail.com ارسال نمایند تماس 09171697644 سه نفر از برگزیدگان این جشنواره در تاریخ 18 اسفند 1389 انتخاب و به آنها نقاشی کنیز زن بومی هرمز هدیه خواهد شد. حسن دریاپیمای هرمزی Festival of Shadow Deadline: 24 Febrary Plesse send photos of shadow to this e-mail : melmedas@gmail.com Three selectet artists will get a painting of Kaniz (local artist in Hormoz- Persian Gulf) Hassan Daryapeima Hormozi

فارسی ساز+ویندوز

ساناز

"سلام این لینک پرسشنامه آنلاینی در مورد امنیت فرهنگی است. ممنون می شم اگه آن را تکمیل و ارسال کنید. http://fws.ut.ac.ir/rtl/winquestion.aspx?path=http://bakhshaei.com/mo3/default2.html "