امروز روزی است که 32 روز دیگر باید منتظرت باشم!

هیچی ندارم که بنویسم‌...!

هیچی برای گفتن هم ندارم...!

یکی به این آقای صندلی بگه اینقده به من امر و نهی نکنه..........! نشسته ور دل من و می‌گن این سوسول بازی ها رو بزارین کنار! مطلب بنویسید! 

منم چون نوشتنم نمیاید می شینم با چند نفری اینجا سلام و گله مندی می کنم تا همشون خجالت بکشن! ایشالله!

عاطفه و هادی عزیز که هروقت هرچی ازشون تشکر کنم ذره ای از محبت هایی که در حقم کردن رو جبران نمی کنه براتون آرزوی بهترین زندگی و لحظات رو دارم!

منیره و حامد عزیز مهربونی های شما تموم شدنی نیست، هیچ وقت به انتهای مهربونیتون نمی رسیم. لحظات سبزتر براتون آرزومندم.

رویا که این روزا دلم هی بیشتر و بیشتر براش تنگ می شه ولی چه کنم و چه کنیم که بی معرفته با اون آنتی ویروس جانشان!!!

مریمی احوال چشماتون؟! الان با این چشم ها(راستی چه رنگی شدن؟) هم ما رو نمی بینید که سلامی به ما نمی کنید؟!!

عباس آقا هم یه نقد باحال نوشته((این را گفتم که کیف کند برای خودش!)) در مورد سریال حضرت یوسف(ع) حتمن بخونید! غیرممکن ِ ه که خوشتون نیاد!

 عکس این پست از این پست لیلا برداشته شده!

و حرف نگفته:

سارای عزیز، دخترخوبم، شیرین زبان هات دلم رو آتیش می زنه، گاهی وقتا می خوام از شدت هیجان خودمو بزنم یا بکشم یا هر چیز دیگه ای که بتونم تمام اون حسی که تو اون لحظه بهم دست می ده رو خالی کنم.اَبش(افشین) و الل(الهه) و حابید(حامد) و منیر و آدی(هادی) ایننه(شکولات) بیس(سیب) و هزارتا کلمه ی شیرین دیگه ت منو سرزنده تر از همیشه می کنه .

گریه هات برای عزیز و عمه و آقا و آبجی(همه خاله های جهان) نمی دونی چه خونی به دلم می زنه که نیستند و نیستیم که ببرمت تا آروم بشی و همه عواطف و مهربونی های کودکی تو براشون به اثبات برسونی که اینجا تو تهران ِ شلوغ و پلوغ بی عاطفه دل مهربونت همیشه به یادشون.

دخترک وقتی با اون پاهای کوچیکت و دستای کوچیکت و چادر نماز به زانو رسیدت کنار سجاده می ایستی و ادای نماز خوندن رو در میاری چقدر خدا رو شکر می کنم که هستی ،هستید!

 

/ 28 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب ترین

سلام ان شاالله به زودی قسمتتوت بشه... بی حساب [لبخند]

بشیر

سلام مردم ، خجالت می کشم از شما ! روم نمی شه دعوتتون کنم ولی اگه اومدید حتما" تا آخر بخونید دوست داشتی یادگاری بنویس تصمیم با خودت مردم لطفا"حلالم کنید !

مسيح

ما را به دعا كاش فراموش نسازند رندان سحرخيز كه صاحب نفسانند . . التماس دعا . . . [گل][گل][گل] [خداحافظ][خداحافظ]

مسيح

به هر کجا که نگاه می کنم رد پاهای رفته توست ! . . و به دهان هر کس که می نگرم می بینم سخن از چشمان توست ! . . به آه چه کسی گرفتار شدم که اینچنین می گذرد روز و روزگارم ؟! . . . [گل][گل][گل] [خداحافظ][خداحافظ]

لافکادیو

چند وقتیه که از نوشتهاتون سوز می آد.... از هنوز... از امروز....

لافکادیو

معذرت می خوام کامنت قبلی اشتباهن ارسال شد... من اومده بودم فقط ماه تی تی عزیز جونم رو ببندم به باد ماچ های آبدار. به مامان تی تی دو تا سلام داغ بدم که یکی رو بدن به آقاشون.. آخه آقاشون سلامای منو تحویل نمی گیرین. فقط امیدوارم سایه قلم شما زوج مهربون از سر ما کم نشه.

خاله

سلام الهي فداي دل كوچيك سارا شم خاله اشكم در اومد من كه به مامانت ميگم بياين قم تا تو هم از دلتنگي در بياي