مبارکی ِ زیاد!

8b8g1m1.jpg

سفر مشهد رو با سارا و بابای سارا همراه با ندا و مجتبی از راه­آهن تهران- مشهد شروع کردیم حالا تو قطار چی گذشت و چه جوری بود و ما چی گفتیم و ندا و مجتبی چی گفتند و شام جوجه خوردیم و سارا نمی­ذاشت ما شام بخوریم و من مجبور شدم شام سردِ سرد بخورم و بدتر از همه این که ما بلیطامون به اسم خودمون هم نبود تازه(!!!)  و صبحانه هم چای و نون و پنیر و کره مربا از نوع هویج خوردیم و ... همه­ی اینا بماند چون قول دادیم که از خوبی و بدی که بین ما گذشت به هیچ کی حتی شما دوستان حرفی نزنیم (!)

مشهد جای همتون خالی ! به خصوص جای نسیم صبح عزیز و همسرشون به خصوص­ترش ماشینشون :: و کلن جای همه!

در ضمن منیره و حامد از نوع شیخ­پور ( این آقامون اینا هرچی رفیق دارن یا حامدن یا مهدی (خدا بیشترشون کنه)) رو هم تو حرم دیدیم و ماچ و روبوسی و عید مبارکی همگی رفتیم خونه­ی اونا و برای سارا تولد گرفتیم و سارا هم همه رو تشویق به دست زدن می­کرد... اینها هم بماند!

برگشتیم تهران و دلمون خیلی حرم امام رضا خواست، دلم بدجوری گرفت انگاری سالهاست گنبد طلای آقا رو ندیدم...

کلن سفر با ندا و مجتبی خیلی خوش گذشت و دلمان باز هم از این سفرها خواست. آقایون محترم عباس و مجتبی از کنار هر مغازه­ای که رد می شدیم مثل باد ما رو رد می کردند که مبادا زرق و برق مغازه ها چشمامونو اذیت کنه(!)این هم از خریدهای سفر!

در هم نوشتم چون دلم براتون تنگ شده بود!

از کارای شیرین و ناشیرین سارا تو وبلاگ خودش انشالله براتون می نویسیم!

اما دستاوردهای مهم این سفر: گوشی تلفن برای سارا، کمر درد برای بابای سارا، شونه های آویزون برای مامان سارا و شا گرفتن عده ای زیادی از دوستان که به علت حیثتی بودن موضوع از آوردن اسم معذوریم!

پای نوشت:

روز تولد سارا با سالگرد عقد منیره و حامد سومین با سالگرد ازدواج من و باباش از نوع قمری که مصادف بود با عید غدیر خم با هم جشن گرفته شده بوده است.

/ 18 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهستا

خوش باشيد و سلامت و با هم!

یواشکی

سلام: مبارک باشه تولد خاله موشه نازنين... مارو هم دعا ميکردين در جوار امام رضا خانم گل... خوش گذشته باشه...

مجتبی- ندا

إإإإ شما هم مشهد بوديد !!!! زيارتتون قبول - ما را هم دعا کرديد.به کسی نگيد خيلی با صفاييد.عسل بابا را هم از طرف ما ببوسيد.

آرزو

سفرهميشه خاطره انگيزه مخصوصا اگه يه بچه كوچولوووتو جمع باشه ..... تولدساراخانمه فرشته مبارك .. روزهايتان شادكام .. دلهايتان بهاري ...

سامی

قبول باشه زيارت و خوش باشه سفرهای اينده. به روزم

رويا

ای تنها خورا ! حساب همسفر جديد را خواهم رسيد من!

رويا

ما مبارکيه تولد گل بانو را هم در بلاگ خودش تبريکات سپرديم

فريبا

مبارک

گلنسا

سلام سالگرد ازدواج و تولد سارا خانم مبارکه